wtorek, 27 października 2009

Sanctus Iuda - Live Ciechanowiec 10.09.1995


Całość  450 mega, 30 minut

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu wraz z Radiem Park w Kędzierzynie-Koźlu organizuje festiwal muzyczny KOZŁY ALL MUSIC FESTIWAL, który przeznaczony jest dla amatorskich i półamatorskich zespołów z całego naszego kraju. Naszym celem jest przede wszystkim wyłonienie najbarwniejszych i najbardziej profesjonalnych kapel.

To szczególnie ważne, by dać szansę tym zespołom, które dopiero próbują swoich sił na trudnym rynku muzycznym. Należy po raz kolejny podkreślić, że Festiwal przeznaczony jest dla debiutantów czyli zespołów, które nie nagrały jeszcze płyty. Nadrzędnym celem imprezy jest między innymi także popularyzacja i promocja amatorskiego ruchu muzycznego w naszym kraju. Chcemy również uświadomić, jak wiele mamy bardzo uzdolnionych muzyków, którzy usiłują zaistnieć.

Festiwal ma charakter konkursu dla zespołów, które wykonują szeroko rozumianą muzykę rozrywkową. Preferowane są różne gatunki i muzyczne style, takie jak: blues, pochodne tego gatunku, folk, pop, rock, pop rock, hard rock, metal, havy metal, reggae i szeroko rozumiana alternatywa.

Aby wziąć udział w tym przedsięwzięciu należy nadesłać nam próbkę swojej twórczości, co najmniej 3 utwory na płynie CD wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres

Miejski Ośrodek Kultury
Dom Kultury „Lech”
ul. Wyzwolenia 7
47-225 Kędzierzyn-Koźle
z dopiskiem KOZŁY ALL MUSIC


Szczególnie istotne jest, by nadesłany materiał zawierał wyłącznie utwory autorskie (nie covery!).
Zespół, który zgłasza swoje uczestnictwo w festiwalu musi składać się z co najmniej dwóch muzyków, z tym zastrzeżeniem, że jeden z nich musi grać na co najmniej jednym instrumencie muzycznym.

Próbki własnej twórczości należy nadsyłać do nas do 31 grudnia b.r.

Zespoły zakwalifikowane do kolejnego etapu festiwalu zostaną poinformowane o tym fakcie do 15 stycznia 2010 roku. Następnie laureaci zaproszeni zostaną na przesłuchania, które rejestrowane będą przez lokalną rozgłośnię Radio Park Fm. Podczas przesłuchań wyłonimy najlepsze zespoły, reprezentujące poszczególne gatunki muzyczne.

Pierwsze przesłuchanie zaplanowano na 29 stycznia, kolejne na 26 lutego, następne odbędzie się 26 marca, kolejne 30 kwietnia, ostatnie z przesłuchań zaplanowano na 28 maja.

Koncert finałowy Festiwalu KOZŁY ALL MUSIC odbędzie się 26 czerwiec 2010 podczas Dni Miasta.

W przesłuchaniach profesjonalne jury, powołane przez organizatora wyłoni najlepsze zespoły z każdego gatunku i nurtu muzycznego. Poziom muzyczny i wyraz artystyczny nadesłanych nagrań będzie podstawą zakwalifikowania się zespołu do konkursu.

Oczywiście jeszcze kilka słów o nagrodach. Warto spróbować swoich sił w konkursie, ponieważ organizator przewidział bardzo atrakcyjne nagrody:

Nagroda główna, za zwycięstwo w całym festiwalu wynosi 10 tysięcy złotych, a zespół, który przejdzie drugie eliminacje – otrzyma nagrodę w wysokości 2 tysięcy złotych.

Szczegóły i regulamin festiwalu:

http://www.mok.com.pl/?act=czytaj&id=2015

Andrex/pUnkhxc pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Andrex/pUnkhxc pisze...

Hi guys, you have an awesome blog, great musik in here....

Could you help me with the Video of Sanctus iuda Live In Ciechanowiec, the links are broken....

Thank you so much, cheers from Colombia.... :)