czwartek, 11 grudnia 2008

Altergodzina: O wystąpieniach anarchistów w Grecji

W dzisiejszej audycji telefonicznym gościem był Piotr Arszynow, redaktor portalu Centrum Informacji Anarchistycznej oraz Jakub Grzegorczyk ze Stowarzyszenia "Lewicowa Alternatywa" i Związku Zawodowego "Inicjatywa Pracownicza".

Obaj telefoniczni goście wypowiedzieli się na temat wystąpień anarchistów w Grecji, obecnej sytuacji polityczno-ekonomicznej w tym kraju i o kontekście historycznym wystąpień ruchów wolnościowych. Zastanawiali się dokąd zmierza obecna forma społecznego protestu.

Audycja do pobrania w formacie MP3 ze strony WSA.org.pl

Oprócz rozmowy z zaproszonymi gośćmi, do posłuchania Alter-Serwis, czyli przegląd wydarzeń społeczno-politycznych ostatniego tygodnia, widzianych z perspektywy ruchów społecznych krytycznych wobec polityki "głównego nurtu".

ALTERGODZINA to audycja tworzona przez alterglobalistki i alterglobalistów związanych z Wrocławską Grupą "Społeczeństwo Aktywne" i pismem społecznie zaangażowanym "Recykling Idei".

Słuchajcie nas w każdą środę o godz. 22:00 w działającym przy Politechnice Wrocławskiej Akademickim Radiu LUZ, we Wrocławiu na 91,6 FM oraz na całym świecie w Internecie (www.radioluz.pwr.wroc.pl).

Kontakt z redakcją na adres: altergodzina@radioluz.pwr.wroc.pl. Zapraszamy również na naszą stronę: http://altergodzina.blogspot.com.

Brak komentarzy: