niedziela, 15 czerwca 2008

POLSKI HARDCORE PUNK 1977-2007


W trudzie i znoju powstaje publikacja mająca na celu ustalenie chronologii wydarzeń związanych ze rozwojem i działalnością sceny hardcore punk w Polsce na przestrzeni lat 1977-2007 pod roboczym tytułem
„POLSKI HARDCORE PUNK 1977 -2007”

Jeśli chcesz pomóc w ocaleniu od zapomnienia zespołów istniejących w Polsce w tym właśnie okresie ślij wszelkie informacje na ich temat według poniższego klucza :

1. Nazwa zespołu

2. miasto /miejscowość

3. Tytuł (kasety, płyty , singla itp.)

4. Rok wydania

5. Wydawnictwo

6. Numer katalogowy

Np. :

HOODED MEN „To co w Twoim ja” MC, 1993, HEARTCORE, 014

lub

TABES (Biała Podlaska) „S/t” MC, 1987, D.I.Y wydawnictwo zespołu

Przygotowywana publikacja skupia się w głównej mierze na zespołach, które podczas swojego istnienia opublikowały nagrania w formie fizycznie dotykalnej opatrzonej okładką a więc na kasecie, singlu, CD, longplayu czy choćby płycie CDR. Zależy nam również na zebraniu jak najpełniejszej dokumentacji o zespołach, które na skutek różnych okoliczności nie pozostawiły po sobie śladu w postaci kasety czy płyty. Taki zespołów w Twojej okolicy mogło być bardzo dużo, a Ty możesz okazać się jedyną osobą dzięki której pamięć o nich nie zniknie na zawsze.

WIĘC NIE CZEKAJ i PISZ

Oczywiście bardzo mile widziane skany okładek, zdjęcia koncertowe i plakaty.

Jeśli zdecydujesz się pomóc wysyłając nam jakiekolwiek zdjęcie koniecznie podawaj autora oraz okaż nam wyraźny sygnał czy zgadzasz się na publikację tejże fotografii.

Lista osób które już pomogły ciągle rośnie.
Pomóż i Ty !

Wszelkie materiały należy nadsyłać na adres :

leksykonhcp@wp.pl

KUBA i JACEK

POLSKI HARDCORE PUNK 1977-2007


Brak komentarzy: